Mieszkanie na wynajem
Nasze Nieruchomości - skuteczny i tani sposób sprzedaży lub wynajmu
00 pokoi0 m2
Lokalizacja: Subregion zachodni, , pow. raciborski
mieszkanie0-pokojowe do wynajęcia, rodzaj budynku: , ogrzewanie: , okna:
czynsz0 zł
stan wykończenia
wolny od08.05.2017
piętro2/0
kaucja0.00 zł
rok budowy0
materiał budynku
Współpracujemy stale z Urzędem Miasta Racibórz, PGL Dom, SM Nowoczesna, ZRB Kampka. Skutecznie przeprowadziliśmy wiele transakcji, zapewniając klientom pełne bezpieczeństwo. Oferujemy dotarcie do mieszkańców całego subregionu zachodniego województwa śląskiego w najniższej cenie na rynku.
 
Naszym klientom proponujemy dwa unikalne w naszym regionie rozwiązania:
 
1. Nie chcesz płacić prowizji od sprzedaży, ale zależy Ci na skutecznym dotarciu do osób zainteresowanych kupnem lub wynajmem nieruchomości w powiatach raciborskim, wodzisławskim i rybnickim? Już od 150 zł jednorazowo proponujemy umieszczenie oferty na portalu naszenieruchomosci.com oraz jej promocję poprzez portale naszraciborz.pl, naszwodzislaw.com i naszrybnik.com, a także poprzez profile facebook.com i portale branżowe. Oferujemy szereg dodatkowych rozwiązań promocyjnych, które dostosujemy do Twojego portfela, a także stałe pakiety dla biur pośrednictwa nieruchomości. Zapytaj o szczegóły!

2. Jesteś zdecydowany zapłacić prowizję, ale w zamian za to oczekujesz bezpłatnego przygotowania nieruchomości do sprzedaży lub wynajmu, a także jej skuteczną promocję? W takim przypadku możesz negocjować z nami umowę pośrednictwa. Mamy doświadczenie, współpracujemy także z kancelarią adwokacką oraz biurami notarialnymi, oferując najtańsze rozwiązania na rynku. Zapytaj o szczegóły!

Nr oferty: 346/2017
Liczba wyświetleń strony: 8989
Data dodania: 08.05.2017 r.
Data aktualizacji: 06.02.2020 r.
Skontaktuj się z ogłoszeniodawcą
Bezpośrednio
tel.: +48 507 668 005

tel.: + 48 509 602 848ul. Główna, 47-450 Krzyżanowice
e-mail: rafal.pajkert@gmail.com
e-mail: biuro@naszenieruchomosci.com